OSM WŁOSZCZOWA wspiera zdobywcę Pucharu Polski!

Piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce po efektownym zwycięstwie w finale Pucharu Polski z Grupą Azoty Tarnów aż 42:20 sięgnęli po swój 17. tytuł w historii klubu. To niezwykły sukces całej drużyny, która po raz kolejny udowodniła, że w Polsce nie ma sobie równych. Wcześniej, piłkarze kieleckiego klubu zapewnili sobie także 18. w historii tytuł Mistrza Polski zdobywając łącznie 77 punktów i zostawiając w tyle resztę stawki.
 
Reprezentanci Mistrzowskiej Drużyny odwiedzili OSM Włoszczowa, aby zaprezentować zdobyte trofeum Pucharu Polski i pochwalić się ogromnym sukcesem. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska we Włoszczowie wspiera kielecki klub, a każdy jej sukces napawa nas ogromną dumą.
 
Gratulujemy i dziękujemy całemu zespołowi za determinację, wolę walki i fenomenalną skuteczność w dążeniu do celu. Jesteśmy pewni, że kolejne wielkie zwycięstwa to tylko kwestia czasu.
 
Z wizytą przyjechali podziękować za wsparcie: zawodnik Łomża Vive Kielce Cezary Surgiel oraz Sebastian Kozubek z biura Klubu. W spotkaniu z gośćmi wzięli udział Ryszard Pizior, Prezes Zarządu OSM Włoszczowa; Waldemar Gacek, Wiceprezes Zarządu; Mariusz Misztela, Dyrektor działu Handlu, Marketingu i Exportu oraz Mariusz Paniewski, specjalista ds. zakupów.
 
Do boju Łomża Vive Kielce!
Facebook
Youtube