Praca w dziale produkcji

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa - firma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz jeden z czołowych zakładów mleczarskich w Polsce, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukuje kandydata na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI.
  1. Opis stanowiska:
    1. Organizacja pracy na Dziale Produkcji oraz zarządzanie podległym zespołem pracowników.
    2. Określanie i monitorowanie realizacji planów produkcyjnych
    3. Dbanie o wysoką jakość produkcji oraz analiza jej wydajności.
    4. Zarządzanie procesem projektowania, produkcji oraz modernizacji wyrobu gotowego.
    5. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z produkcją.
    6. Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy.
    7. Rozwój pracowników z podległego Działu.
    8. Współpraca z innymi Działami firmy.
  2. Wymagania:
    1. Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej związane z technologią przetwórstwa spożywczego bądź pokrewne).
    2. Doświadczenie w firmie produkcyjnej  – min. 5 lat.
    3. Zarządzanie zespołem – min. 3 lata.
    4. Bardzo dobra organizacja pracy.
    5. Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków oraz proponowania optymalnych rozwiązań.
    6. Znajomość języka angielskiego oraz obsługa komputera wraz z MS Office – dobra.
    7. Znajomość  wymagań HACCP, standardów ISO 9001, BRC oraz aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziane.
  3. Oferujemy:
    1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    2. Atrakcyjne zarobki.
    3. Mieszkanie służbowe.
    4. Możliwość stałego pogłębiania wiedzy i umiejętności.
  4. Prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego wraz z CV oraz poniższą klauzulą na adres: :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez OSM Włoszczowa, w celu realizacji procesu rekrutacji
na stanowisko Kierownika Produkcji  przez czas prowadzenia rekrutacji”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.